Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-01/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-01/include/gdlr-admin-option.php on line 10
TBSA » Robert Ledóchowski

Robert Ledóchowski

CEO

Od ponad dwóch dekad aktywny w wielkim biznesie.
Wiedzę ekonomiczną zdobywa na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskuje tytuł magistra ekonomii. Doskonali ją doświadczeniami w pracy dla największych korporacji z branży FMCG.

Podczas 10-letniej pracy dla koncernu Johnson&Johnson, nagrodzony za zaangażowanie i wybitne osiągnięcia na polu realizacji strategii sprzedaży oraz negocjacji, wyróżniony wieloma nagrodami międzynarodowymi i krajowymi. Prowadzi liczne wystąpienia publiczne w charakterze trenera, szkoleniowca, prelegenta co daje Robertowi bezcenną, praktyczną umiejętność budowania oraz prezentowania zrozumiałego przekazu.

Kolejne 10 lat pracy w charakterze członka zarządu międzynarodowej i eksperta grupy Diageo, światowego lidera napojów alkoholowych posiadającego w swoje ofercie produkty tak znakomite jak: Johnnie Walker, Crown Royal, JεB, Buchanan’s, czy Windsor whiskies, Smirnoff, Cîroc, czy Ketel One vodkas, Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray i Guinness, to czas tworzenia i wdrażania strategii sprzedaży, prowadzących do rozlicznych pozytywnie rozstrzygniętych negocjacji, szerokich kontaktów w świecie biznesowym i milionowych kontraktów krajowych i międzynarodowych.
Dzięki odpowiedzialnemu, otwartemu stylowi zarządzania, polegającemu na czytelnym i zrozumiałym określaniu celów oraz dzieleniu się użyteczną wiedzą, z kilkudziesięcioosobowego zespołu, którym zarządzał; wykreował kariery wybitnych managerów i dyrektorów.

Kieruje się zasadami, wynikającymi z motta „Dziś stajesz się Tym, kim będziesz jutro…”, czyli aktywnym słuchaniem, codzienną pracą nad samodoskonaleniem, konsekwencją w osiąganiu wyznaczonych celów krótko-, średnio- i długoterminowych, zaprasza do współpracy sprawdzonych praktyków w swoich branżach.

Wierny słowom Marka Aureliusza – „Każdą pracę wykonuj, jakby miała ona być ostatnią w życiu”.

Na co dzień mąż i ojciec oraz aktywny kibic. Pasjonat piłki nożnej, narciarstwa i boksu. Swoje dziecięce marzenia zrealizował z przyjaciółmi z drużyny Amigos występując na Legendarnym Stadionie 10-Lecia jako grający menadżer drużyny.